Bass Egg

 

Revoluční reproduktor Bass Egg je elegantní, odolné a přenosné audio zařízení, které mění běžné předměty ve velice výkonné reproduktory. Vyráběn je ve dvou barvách: černá a stříbná.

Navzdory své malé velikosti (snadno jej sevřete v dlani), je Bass Egg schopen udělat téměř z každé věci soustavu reproduktorů s velmi širokým rozsahem.

V dnešním světě smartphonů a tabletů všichni chtějí poslouchat svoji oblíbenou muziku kdykoliv a kdekoliv a zároveň se o ni podělit se svými blízkými, a právě to je důvodem, proč je trh s přenosnými reproduktory na vzestupu. Ovšem tradiční přenosné reproduktory mají velkou nevýhodu, a tou jsou malé membrány, které tyto reproduktory značně limitují. Výsledkem tohoto nedostatku je plochý zvuk s nízkými středy a nevýraznými basy.

Bass Egg je novou alternativou pro tyto reproduktory, díky které si může uživatel vybrat vlastní „membránu“ a tím i kvalitu reprodukovaného zvuku, přičemž čím větší tato podložka bude, tím plnější a kvalitnější zvuk dostanete. Vaší membránou může být cokoliv, co může rezonovat, stůl v kanceláři, lavička v parku, parapet, chladící box na pláži, jídelní stůl doma v kuchyni, kapota vašeho auta, je to pouze na vás.

Kromě přenosného reproduktoru Bass Egg vám nabízíme také vyměnitelná, silikonová, ochranná pouzdra, která jsou vyráběna v 7 barevných variantách. Díky tomu může váš reproduktor měnit barvy podle momentální nálady.