Bone Collection

Bone Collection navrhuje výrobky v inovativním průmyslovém designu s důrazem na to, abyste je mohli ocenit v každodenním životě. Tyto výrobky jsou inspirovány kreslenými postavičkami, aby svým neotřelým vzhledem zlepšovaly vaši náladu. Splečnost také klade důraz na ochranu životního prostředí.

Powerbanky

Externí zdroj energie s kapacitou 6700 mAh je skvělým způsobem jak si i na cestách nebo v přírodě zachovat dostatek energie pro vaše elektrická zařízení. Barevný silikonový povrch zajistí, aby nedošlo k poškození přístroje a zapínací tlačítko je ve tvaru roztomilého zvířátka. Powerbanka potěší výkonným 5V / 2.1A výstupem a led indikací pro stav nabití baterie. Zařízení také nabízí kompletní chranu proti přílišnému nabití, vybití, přehřátí a zkratu nebo automatickou funkci spánku pro efektivní úsporu energie. Powerbanka je kompatibilní s iPhone, Android a dalšími mobilními zařízeními.Externí zdroj energie s kapacitou 6700 mAh je skvělým způsobem jak si i na cestách nebo v přírodě zachovat dostatek energie pro vaše elektrická zařízení. Barevný silikonový povrch zajistí, aby nedošlo k poškození přístroje a zapínací tlačítko je ve tvaru roztomilého zvířátka. Powerbanka potěší výkonným 5V / 2.1A výstupem a led indikací pro stav nabití baterie. Zařízení také nabízí kompletní chranu proti přílišnému nabití, vybití, přehřátí a zkratu nebo automatickou funkci spánku pro efektivní úsporu energie. Powerbanka je kompatibilní s iPhone, Android a dalšími mobilními zařízeními.Externí zdroj energie s kapacitou 6700 mAh je skvělým způsobem jak si i na cestách nebo v přírodě zachovat dostatek energie pro vaše elektrická zařízení. Barevný silikonový povrch zajistí, aby nedošlo k poškození přístroje a zapínací tlačítko je ve tvaru roztomilého zvířátka. Powerbanka potěší výkonným 5V / 2.1A výstupem a led indikací pro stav nabití baterie. Zařízení také nabízí kompletní chranu proti přílišnému nabití, vybití, přehřátí a zkratu nebo automatickou funkci spánku pro efektivní úsporu energie. Powerbanka je kompatibilní s iPhone, Android a dalšími mobilními zařízeními.Externí zdroj energie s kapacitou 6700 mAh je skvělým způsobem jak si i na cestách nebo v přírodě zachovat dostatek energie pro vaše elektrická zařízení. Barevný silikonový povrch zajistí, aby nedošlo k poškození přístroje a zapínací tlačítko je ve tvaru roztomilého zvířátka. Powerbanka potěší výkonným 5V / 2.1A výstupem a led indikací pro stav nabití baterie. Zařízení také nabízí kompletní chranu proti přílišnému nabití, vybití, přehřátí a zkratu nebo automatickou funkci spánku pro efektivní úsporu energie. Powerbanka je kompatibilní s iPhone, Android a dalšími mobilními zařízeními.

Powerbanky

Reproduktory

Kompaktní bluetooth reproduktor s unikátním designem je novým řešením pro reprodukování zvuku z Vašeho zaříezní. Díky až 15-ti hodinové provozní době se výoborně hodí na cesty. Reproduktor je ukryt v měkkém silikonovém pouzdře, které je omyvatelné a chrání Váš přístroj před poškozením, společně s tipickým znakem kosti se stává také módním přislušenstvím. Vestavěný mikrofon potom nabízí možnost použití reproduktoru jako přenosného telefonu s hlasitým poslechem.Kompaktní bluetooth reproduktor s unikátním designem je novým řešením pro reprodukování zvuku z Vašeho zaříezní. Díky až 15-ti hodinové provozní době se výoborně hodí na cesty. Reproduktor je ukryt v měkkém silikonovém pouzdře, které je omyvatelné a chrání Váš přístroj před poškozením, společně s tipickým znakem kosti se stává také módním přislušenstvím. Vestavěný mikrofon potom nabízí možnost použití reproduktoru jako přenosného telefonu s hlasitým poslechem.Kompaktní bluetooth reproduktor s unikátním designem je novým řešením pro reprodukování zvuku z Vašeho zaříezní. Díky až 15-ti hodinové provozní době se výoborně hodí na cesty. Reproduktor je ukryt v měkkém silikonovém pouzdře, které je omyvatelné a chrání Váš přístroj před poškozením, společně s tipickým znakem kosti se stává také módním přislušenstvím. Vestavěný mikrofon potom nabízí možnost použití reproduktoru jako přenosného telefonu s hlasitým poslechem.Kompaktní bluetooth reproduktor s unikátním designem je novým řešením pro reprodukování zvuku z Vašeho zaříezní. Díky až 15-ti hodinové provozní době se výoborně hodí na cesty. Reproduktor je ukryt v měkkém silikonovém pouzdře, které je omyvatelné a chrání Váš přístroj před poškozením, společně s tipickým znakem kosti se stává také módním přislušenstvím. Vestavěný mikrofon potom nabízí možnost použití reproduktoru jako přenosného telefonu s hlasitým poslechem.

Reproduktory

Obaly na telefon

Módní a originální barevný obal na mobilní telefon, který podtrhne váš styl a aktuální náladu. Obal nabízí dokonalou ochranu vašeho zařízení díky odolnému materiálu ze silikonu s vystuženými rohy, který je navíc 100% biologicky rozložitelný. Přiložená ochranná fólie potom zabrání poškrábání, prachu a nečistotám, aby poškodily Váš displej.Módní a originální barevný obal na mobilní telefon, který podtrhne váš styl a aktuální náladu. Obal nabízí dokonalou ochranu vašeho zařízení díky odolnému materiálu ze silikonu s vystuženými rohy, který je navíc 100% biologicky rozložitelný. Přiložená ochranná fólie potom zabrání poškrábání, prachu a nečistotám, aby poškodily Váš displej.Módní a originální barevný obal na mobilní telefon, který podtrhne váš styl a aktuální náladu. Obal nabízí dokonalou ochranu vašeho zařízení díky odolnému materiálu ze silikonu s vystuženými rohy, který je navíc 100% biologicky rozložitelný. Přiložená ochranná fólie potom zabrání poškrábání, prachu a nečistotám, aby poškodily Váš displej.Módní a originální barevný obal na mobilní telefon, který podtrhne váš styl a aktuální náladu. Obal nabízí dokonalou ochranu vašeho zařízení díky odolnému materiálu ze silikonu s vystuženými rohy, který je navíc 100% biologicky rozložitelný. Přiložená ochranná fólie potom zabrání poškrábání, prachu a nečistotám, aby poškodily Váš displej.

Obaly na telefon