Happy Plugs představuje sluchátka TRIAD kapely Thirty Seconds To Mars

Happy Plugs představuje sluchátka TRIAD kapely Thirty Seconds To Mars

Sluchátka TRIAD jsou inspirována nejžhavějším hudebním fenoménem současnosti – kapelou Thirty Seconds To Mars. Snoubí vylepšený zvuk, mimořádný styl a unikátní překvapení.

Happy Plugs, švédská módní a lifestylová značka, hrdě oznamuje uvedení sluchátek TRIAD, která vzdávají hold několikanásobně platinové americké rockové kapele Thirty Seconds To Mars. Jedná se o vylepšenou verzi pohodlných sluchátek v oblíbené variantě „špunty“.
Unikátní styl sluchátek Happy Plugs TRIAD je inspirován symbolem této kapely, a má jednoznačně rozpoznatelné balení, které bylo oceněno v kategorii obalového designu. Nová exkluzivní edice Thirty Seconds To Mars se snaží vyjít vštříc fanouškům a nabídnout jim perfektní zvuk za skvělou cenu.
Sluchátka TRIAD – edice Thirty Seconds To Mars – v sobě snoubí nový design, tři velikosti špuntů do uší tak, aby sedly skutečně každému, ovládání pro přehrávání hudby a mikrofon pro hands-free hovory. Tato funkce podporuje telefony iPhone i většinu ostatních značek smartphonů.
“Nová sluchátka s motivem triády kapely Thirty Seconds To Mars odráží styl jejích vystoupení, která kladou důraz na působivost a využití barev. Zároveň dbají na perfektní zvukový zážitek,“ říká Andreas Vural, prezident společnosti Happy Plugs.
Do každého balení sluchátek TRIAD – edice kapely Thirty Seconds To Mars – byl schován zlatý kupon s možností vyhrát osobní setkání s kapelou Thirty Seconds To Mars na jejich vystoupení. Od pondělí 23. března 2015 bude tato limitovaná edice se zlatým kuponem k dostání i v České republice. Doporučená cena je 999 korun.

O kapele Thirty Seconds To Mars
Thirty Seconds To Mars je americká rocková kapela, jejímiž členy jsou Jared Leto, Shannon Leto a Tomo Milicevic. Globálně prodali více než 5 milionů alb a jejich videa mají na YouTube více než 300 milionů shlédnutí. Kapela vyprodala po celém světě více než 300 koncertů, hrála pro 3 miliony lidí v téměř 60 zemích na šesti kontinentech a pokořila tak světový rekord nejdelšího koncertního turné rockové kapely. Skupina získala mnoho ocenění, včetně cen MTV awards worldwide.