Happy Plugs

Příběh Happy Plugs začal v záři 2011. Tehdy se její tvůrci rozhodli vytvořit sluchátka, jejichž funkcí nebude pouze kvalitně reprodukovat zvuk, ale současně se měly stát plnohodnotným módním doplňkem. Vznikl koncept What Color Are You Today?®

Později se firma začala zabývat  jinými produkty, kterými každý může snadno vylepšit svůj každodenní outfit. Netrvalo dlouho a z Happy Plugs se stala mezinárodně uznávaná módní a lifestylová značka, která klade důraz na design a jedinečné balení svých výrobků. V dnešní době se prodává ve více než 6 000 obchodech v 56 zemích na světě.

Novinky

Computer case

Ochranná pouzdra na notebooky s úhlopříčkou 13”, jako například MacBook Air nebo MacBook Pro. Jsou vyrobena z mimořádně kvalitní umělé kůže a dokonale kombinují luxusní provední a účinnou ochranu vašeho počítače.

Computer case

Sluchátka Happy Plugs Earbud

Sluchátka firmy Happy Plugs jsou kompatibilní se všemi druhy smartphonů a tabletů, vybavena 3,5 mm pozlaceným konektorem, nejsou pouze o skvělém zvuku, ale jsou také skvělým módním doplňkem díky široké škále nabízených barev.

Sluchátka Happy Plugs Earbud

Sluchátka Happy Plugs In Ear

Sluchátka firmy Happy Plugs jsou kompatibilní se všemi druhy smartphonů a tabletů, vybavena 3,5 mm pozlaceným konektorem a třemi různě velkými nástavci do uší, nejsou pouze o skvělém zvuku, ale jsou také skvělým módním doplňkem díky široké škále nabízených barev.

Sluchátka Happy Plugs In Ear

Sluchátka Happy Plugs In-Ear Sport

Nová inovativní řada sluchátek navržená pro sportovní zážitky. Jsou odolná proti vodě i potu, mají zabudovaný mikrofon a umožňují snadno upravovat hlasitost i přepínat písničky přímo z ovladače na kabelu sluchátek. Díky speciálně upravenému tvaru drží dobře na místě a nevypadávají z uší.

Sluchátka Happy Plugs In-Ear Sport

Happy Plugs iPhone 6 Case

Stylový ochranný kryt s výřezem pro čočku fotoaparátu a ovládací prvky, vyráběný v 10 barevných variantách, je tenký pouhé 0,4 mm a extrémně lehký.

Happy Plugs iPhone 6 Case

Happy Plugs iPhone Flip Case

Stylové, elegantní pouzdro vyrobené z pevného materiálu, uvnitř vystlané jemným podkladem pro maximální ochranu telefonu.

Happy Plugs iPhone Flip Case

Happy Plugs iPhone 5, 5S Case

Stylový ochranný kryt s výřezem pro čočku fotoaparátu a ovládací prvky, vyráběný ve 14 barevných variantách, je tenký pouhé 0,4 mm a extrémně lehký.

Happy Plugs iPhone 5, 5S Case

Lightning kabel

Certifikovaný, dvoumetrový kabel vhodný k nabíjení iPhonů a iPadů a k rychlému přenášení dat, nabízíme v 9 barvách a 3 luxusních provedeních.

Lightning kabel

Micro USB kabel

Certifikovaný, dvoumetrový kabel vhodný k nabíjení smartphonů a tabletů a k přenášení dat, nabízíme v 9 barvách a 3 luxusních provedeních.

Micro USB kabel

Happy Plugs iPad Book Case

Originální obal na iPad, vyráběný ve čtyřech barevných variantách a dvou designových provedeních, kromě ochrany slouží také jako stojánek.

Happy Plugs iPad Book Case

Deluxe edition

Sluchátka a kabely z deluxe edition v sobě snoubí krásu a kvalitní technické zpracování. Všechno se s nimi zdá být exkluzivní. Happy Plugs Deluxe edition je unikátní kombinací šperku a technického příslušenství v jednom.

Deluxe edition

Unik edition

Znáte ten pocit, když v ruce držíte něco opravdu výjimečného, něco, co nikdo jiný nemá? Tak přesně tento pocit vám přináší Happy plugs se svojí unik edition. Díky speciální technice výroby je každý kus skutečný originál. Toto unikátní příslušenství v sobě kombinuje styl a dokonalé technologické zpracování v nové maskované a leopardí edici.

Unik edition