Internetový magazín pro muže Time4men představuje nové Happy Plugs obaly na notebooky

Internetový magazín pro muže Time4men představuje nové Happy Plugs obaly na notebooky

Happy Plugs uvádí novou kategorii produktů, která celou svou duší navazuje na chytrý a minimalistický design této švédské módní značky. Ochranná pouzdra na notebooky v mimořádně kvalitní umělé kůži ve velkém stylu kombinují luxusní provedení a účinnou ochranu vašeho počítače. Poskytnou vám pocit srovnatelný s pravou kůží, ale zároveň vědomí, že nebylo ublíženo žádnému zvířeti.

Nejnovějším přírůstkem do designové rodiny produktů Happy Plugs jsou pouzdra na počítače. Skvěle zapadají do filozofie značky, která vychází z přesvědčení, že technické doplňky je možné vyrobit tak, aby spadaly do světa fashion víc než do oblasti technologií.

Základním rysem všech produktů Happy Plugs jsou barvy. Proto byly i pro novou kategorii počítačových pouzder zvoleny čtyři odstíny. Uživatelé mají na výběr černé, šedé, růžové a hnědé provedení. Všechna provedení navazují na aktuální barvy flipových pouzder pro iPhone a iPad. Díky tomu můžete sladit svůj vzhled do posledního detailu a doplnit stávající šatník o další stylový a praktický doplněk, který zvýrazní již vybraný styl a barevné kombinace. Design je vyveden ve stylu Happy Plugs – elegantní, luxusní a přesto bez přebytečných detailů.

„Švédský smysl pro design a jednoduchost byl vždy naší hnací silou. Cílem, který máme, je obohatit váš digitální život cenově dostupnými a zároveň luxusními doplňky, na které budete hrdí. To je hlavní myšlenka této nové řady notebookových pouzder,“ říká Andreas Vural, generální ředitel a zakladatel značky Happy Plugs.

Nové brašny Happy Plugs jsou vhodné pro všechny notebooky s úhlopříčkou displeje 13″, jako je například MacBook Air nebo MacBook Pro. Stanou se dokonalým společníkem v práci, doma i na cestách.

Pouzdra Happy Plugs byla představena tento měsíc v Paříži v módním obchodním domě Colette. K dostání u nás budou přibližně za týden v síti iWant a dalších vybraných prodejnách za doporučenou koncovou cenu 1 699 Kč.