Mionix představuje high-endovou myš NAOS 8200

Mionix představuje high-endovou myš NAOS 8200

Švédský výrobce high-endového počítačového příslušenství, společnost Mionix, přichází na trh s exkluzivní herní myší NAOS 8200. Ta svými parametry a vychytávkami patří mezi nejatraktivnější myši nejen pro hráče, ale i náročné uživatele a milovníky luxusního designu, který NAOSu nelze upřít.

Ergonomicky tvarovanou sedmitlačítkovou myš NAOS 8200 s příjemně pogumovaným povrchem pohání 32bitový procesor ARM na frekvenci 72 MHz. Nechybí špičkový laserový senzor poslední generace s rozlišením nastavitelným až na hodnotu 8200 DPI, které lze přímo prostřednictvím tlačítek měnit ve třech krocích.
Protože jde o profesionální a plně konfigurovatelné zařízení, součástí je také integrovaná paměť o velikosti 128 KB pro záznam maker do pěti možných profilů.
Myš má speciální detektor povrchu, díky kterému se dá snadno dosáhnout optimálního provozu na celé řadě podkladů. Na hřbetu myši se nachází několik podsvícených ploch pomocí LED diod, jejichž barvu také umožňuje měnit dodávaná aplikace. NAOS 8200 se k počítači připojuje prostřednictvím USB kabelu a jeho cena byla stanovena na zhruba dva tisíce korun včetně DPH.