Mockberg

Náš název

Jako pokračovatel švédské tradice stříbra a šperkařství je název Mockberg odvozen od názvu vrcholu Mocberget, který se nachází nedaleko jezera Siljan v oblasti Dalarna ve středu Švédska. Dalarna je Švédsky „údolí“ a je domovinou švédského šperkařství a řemeslné tradice.

Náš příběh

Začalo to podnikatelským duchem a okem pro design. V létě roku 2013 si zakladatelka a tvůrčí ředitelka Elvira Eriksson vyšla koupit nové hodinky, ale neměla štěstí. Zjistila, že většina kusů byla vyrobena pro muže a uvědomila si, že nemnoho, které už existují pro ženy, nesplňují její požadavky. To ještě více rozvinulo její frustraci. Vznikla nová vášeň – poslání vytvořit klasické a nadčasové hodinky pro ty, kteří hledají něco mimořádného. Uvědomila si, že hodinky jsou mnohem víc než jen způsob, jak sledovat čas.

Naše značka

Značka Mockberg pochází ze skandinávského designového hnutí, které se vyznačuje jednoduchostí, minimalismem a funkčností. Od 50. let si získává srdce milovníků dekoru a obohacuje životy lidí. Čisté linie, přirozený půvab a umírněný styl tvoří podstatu našich hodinek. Symbolizuje to, v co tak hluboce věříme – jednoduchost a eleganci, které jsou základem toho, co děláme, a čeho se snažíme dosáhnout. Funkční doplňky pro každý den, vyrobené nejkrásnějším možným způsobem.

Proč je Mockberg tak speciální?

Naše hodinky jsou ručně vyráběny z exkluzivních materiálů, používáme vysoce kvalitními strojky a zastáváme klasický design. Hodinky jsou navrženy tak, aby se snadno držely na zápěstí. Pásek je spojen vysoko na pouzdře, které je mírně tvarované jako mísa, což je kombinace, která vám dává pocit, že hodinky volně plují na zápěstí a poskytuí tak trojrozměrný dojem. Mockberg nejsou jen hodinky – je to vášeň pro minimalismus a funkčnost.

Petite

Mockberg Petite představuje naši originální sbírku Nora, Sigrid, Wera & Astrid v elegantním těle 28 mm. Petite kolekce přichází se stejným jedinečným designem, který představuje skandinávskou minimalistickou eleganci. Opravdu věříme, že méně je víc a Mockberg Petite je dalším krokem ke změně standardu hodinek pro ženy.

Petite

ORIGINALS

Original – naše první kolekce – představuje skutečně sofistikované a klasické akcenty; Nora, Sigrid a Alice. S těly z nerezové oceli 34 mm a pásky vyrobenými z pravé kůže ztělesňují náš základní koncept minimalistického designu.

ORIGINALS

MESH

Ostré a elegantní, přesto sofistikované a krásné, kolekce Mesh představuje minimalistickou eleganci, která Mockberg ztělesňuje. Obléknuté ve zlatě a stříbrně, s 34 mm tělem a páskem z nerezové oceli – hodinky z kolekce Mesh jsou správnou volbou pro ženy, které dbají modních trendů.

MESH