Sudio

Švédsko, a především pak jeho hlavní město Stockholm, jsou známé tím, že zde sídlí společnosti, které se snaží měnit vnímání a názory lidí a kde je móda stejně tak důležitá, jako dokonalé technické zpracování výrobků. Společnost Sudio je jednou z nich. Sudio chce změnit pohled na sluchátka jako taková, přičemž hlavní myšlenkou, která prostupuje celým výrobním procesem je, že s precizně vyrobenými sluchátky si můžete vychutnat dokonalý zvuk ve studiové kvalitě ať jste kdekoliv. Z klasického produktu se navíc stává elegantní příslušenství, které umožní svému uživateli nosit sluchátka kolem krku po celý den a zároveň maximálně využít jejich kvalitní zvuk. Inspirací se stal hodinářský průmysl, kde se výrobek neustále vyvíjí od svého prvotního účelu – ukazovat čas, k jeho neméně důležitým vlastnostem jako je design a dokonalé sladění s outfitem.

Vytvořili jsme výrobek, který na trhu dlouho scházel. V porovnání s krásně navrženými hodinkami, peněženkami či slunečními brýlemi, které byly vyrobeny především jako módní doplňky, nebyla v minulosti vyvinuta žádná sluchátka obdivovaná pro jejich propracovanost a design. Tuto skutečnost ovšem sluchátka Sudio mění.

VASA

Kolekce sluchátek VASA je vybavena dálkovým ovladačem se třemi tlačítky a mikrofonem. Zákazník si potom může vybrat sluchátka jak pro iOS, tak pro Android.

VASA je jedním z prémiových modelů značky SUDIO, pro který byla vyvinuta zcela nová generace 10,2 mm měničů. Sluchátka se také mohou pochlubit nejlepším ovladačem ze švédské dílny SUDIO. Sluchátka jsou určena pro ty nejnáročnější posluchače, kteří si s nimi mohou vychutnat každý detail své oblíbené muziky a užít si tak nezapomenutelný zvukový zážitek ve studiové kvalitě ať jsou kdekoliv.

VASA

KLANG

Sudio KLANG jsou sluchátka se speciálně navrženým ovladačem pro iOS, jiné operační systémy budou mít funkční tlačítko pro zvedání hovorů, funkce tlačítek zvýšení/snížení hlasitosti se mohou lišit. Zvuk ovšem zůstane úžasný na všech zařízeních.

Sluchátka kolekce KLANG se snaží eliminovat nedostatky lidského sluchu a posílit efekty na kterých opravdu záleží, jsou navržena s jedním kabelem delším, což napomáhá uplatnění filozofie „stay in ear“, která uživateli umožňuje nosit sluchátka jako příslušenství a zároveň módní doplněk kolem krku, připravená po celý den. Tato funkce navíc prodlužuje životnost sluchátek, která jsou jinak denně opotřebovávána nošením v kapse.

KLANG

TVÅ

Univerzální kolekce sluchátek Sudio TVÅ je kompatibilní se všemi druhy smartphonů a tabletů, opatřena dálkovým ovládáním pro příjem hovorů. Tato unikátní sluchátka jsou navržena a vyrobena z extrémně lehkého materiálu pro snadné a pohodlné nošení.

Navzdory lehké konstrukci jsou sluchátka vybavena silným 14,2 mm měničem, který je vyladěný do posledního detailu pro všechny milovníky hudby.

TVÅ

BLÅ

Studiová kvalita zvuku, elegantní design a 8 hodin volnosti, to jsou hlavní důvody, proč se rozhodnou právě pro sluchátka Sudio VASA BLÄ. Sluchátka snadno spárujete s jakýmkoliv zařízením, které je vybaveno rozhraním Bluetooth, můžete vyřizovat své hovory díky vestavěnému mikrofonu a ovládat telefon pomocí dálkového ovládání.

Tato bezdrátová sluchátka jsou určena pro ty nejnáročnější posluchače, kteří si s nimi mohou vychutnat každý detail své oblíbené muziky a užít si tak nezapomenutelný zážitek ve studiové kvalitě každý den.

BLÅ

REGENT

Moderní design, špičková kvalita zvuku a možnost snadného přizpůsobení vzhledu jsou hlavními přednostmi těchto sluchátek.

Užijte si více než 24 hodin bezdrátového poslechu na jedno nabití. Příjemné měkké náušníky s polstrovanou sponou přes hlavu a lehká konstrukce zaručí pohodlné nošení. Díky dokonalé rovnováze tónů a čistotě zvuku se hudební prvky harmonicky snoubí a nabízejí tak bezkonkurenční poslech. O bezproblémové a rychlé spojení s Vaším zařízením se postará Bluetooth verze 4.1. Díky vyměnitelným kritům sluchátek potom můžete měnit jejich design dle aktuální nálady nebo outfitu.

REGENT