Tipy na dárky k Valentýnu

Tipy na dárky k Valentýnu

Čtrnáctý únor je svátkem zamilovaných a každý rok se tak nese ve znamení pugétů, předtištěných přáníček a bonboniér ve tvaru srdce. Chcete-li letos svou milou překvapit originálním a užitečným dárkem, nechte si poradit od nás.

Darujte srdce na dlani

Máte-li doma moderní ženu, která nedá svůj smartphone z ruky, můžete ji překvapit nabíjecím kabelem, krásnějším než leckterý šperk. Dokažte jí, že máte srdce ze zlata a sáhnětě po luxusní řadě nabíjecích kabelů v barvách drahých kovů od švédské značky Happy Plugs. Zářivá zlatá, stylová stříbrná a moderní rose gold vaši partnerku doslova rozzáří a vytvoří z jejího telefonu ozdobný šperk. Na výběr máte i dalších devět pastelových barev včetně červené a růžové. Kabely Micro USB jsou kompatibilní s většinou smartphonů a kabely Lightning jsou určeny pro aktuální verze produktů iPhone, iPad a iPod. Originálně řešené balení ve tvaru srdce si v roce 2014 získalo porotu mezinárodní designové soutěže Pentawards a určitě si získá i ji.

Kryty a příslušenství k telefonu

Barvy hrají v našem životě důležitou roli. Některé uklidňují, jiné dodávají energii a další například zvyšují kreativitu. Oblečte její mobilní telefon do její oblíbené barvy a sledujte milý úsměv, který tato drobnost na tváři vaší nejdražší vykouzlí. Pro iPhony doporučujeme tenké kryty Happy Plugs v nepřeberném množství barevných odstínů, které jsou příjemné do ruky a zaručují skutečný pocit z původního designu. Pokud upřednostňujete například telefony Xiaomi, vězte, že i tyto nabízejí na českém trhu množství barevných variant ochranných krytů. Pokud poslouchá vaše milovaná z mobilního telefonu hudbu, určitě ji potěšíte i barevnými sluchátky Happy Plugs.

Celý článek si můžete přečíst na fyi.cz.