Triwa

Švédská společnost TRIWA, založena v roce 2007, je mladá a nezávislá firma, která se specializuje na výrobu hodinek a dalších módních doplňků. Filozofie firmy TRIWA, jejíž hodinky a doplňky se rodí v kreativním studiu ve Stockholmu, je: „Navrhujeme jen to, co bychom sami nosili“.

Hodinky značky TRIWA  jsou inspirovány moderním švédským designem i klasickým vzorem a jsou známé svou dokonalou propracovaností. Pro některé kolekce jsou charakteristické efektní skandinávské detaily, jiné jsou navrženy jako sportovní – potápěčské či letecké, ale vždy se v nich snoubí detaily a rovnováha mezi sportovním stylem a jemnou elegancí. Důraz je kladen i na barevné detaily a kombinaci klasických a moderních prvků. Značka TRIWA je jako sám čas – vždy se neustále vyvíjí a nikdy nestojí na místě.

Novinky

Aska

Kolekce Aska vyjadřuje náš pohled na klasické dámské hodinky v moderním provedení. Jsou symbolem čistého a diskrétního doplňku jemného ženského zápěstí. Barevná kombinace pouzdra hodinek a pásku pak odráží současné skandinávské trendy.

Aska

Falken

Hodinky edice Falken – Sokol jsou inspirované švédským dravým ptákem nesoucí stejné jméno. Dominantou tohoto praktického šperku je ocelové pouzdro s tenkým okrajem, ciferník bílé nebo tmavě šedé barvy nesoucí logo TRIWA a zároveň název modelu Falken. Malý chronograf je umístěn nad indexem šesté hodiny. Právě tento způsob signalizace je jedním z hlavních specifik tohoto modelu.

Falken

Hvalen

Hvalen – což je také jméno jedné z prvních švédských ponorek, jsou jednoduché potápěčské hodinky s, pro TRIWU, charakteristickými kombinacemi klasických, ostře ohraničených siluet s moderní korunkou, které mají pouze datumovku. Jedna varianta s ocelovým pouzdrem, modrým ciferníkem a modrým textilním náramkem dostala název Baltic (její modř má připomínat Baltské moře). Druhá, zcela černá verze s koženým náramkem, nese název Midnight.

Hvalen

Klinga

Řada Klinga je inspirována hodinkami z poloviny minulého století a následně doplněna moderními prvky z dílny TRIWA. I když hodinky zachovávají klasický tvar, můžeme si na nich všimnout moderních skandinávských detailů jako jsou ostré hrany a korunky ve tvaru kuželu.

Klinga

Lansen

Jemná a elegantní kolekce Lansen je inspirována umírněnou funkčností leteckých hodinek druhé poloviny minulého století. Unisexové hodinky jsou vybaveny stopkami a datumovkou.

Lansen

Lansen Chrono

Hodinky z edice Lansen Chrono jsou rozšířeny o dva malé chronografy a jejich celkový vzhled vyjadřuje rovnováhu mezi sportovním stylem a jemnou elegancí.

Lansen Chrono

Nevil

Výrazný unisexový model Nevil se stopkami, do kterých návrháři přidali více propracovanosti, aniž by byla omezena jeho funkčnost. Vznik tohoto modelu znamenal i novou spolupráci s prvotřídní švédskou koželužnou a tato spolupráce, která se ukázala jako klíčová, pokračuje dodnes.

Nevil

Skala

Dámské hodinky Skala, měřící v průměru 36mm, jsou k dnešnímu dni nejmenší hodinky firmy TRIWA. Jemné a elegantní hodinky se skvěle vyjímají na štíhlém dámském zápěstí.

Skala

Sort of black

Unikátní kolekce hodinek Sort of Black vznikla díky jedinečné spolupráci se známým majitelem dánského butiku Rasmusem Stormem a firmy TRIWA jako pocta černé barvě. Hodinky této edice byly zpočátku navrženy a vyrobeny pouze v této barvě, později byla tato kolekce rozšířena o modely zlaté barvy.

Sort of black

Spira

Kolekce hodinek Spira je interpretací šedesátých let z dílny TRIWA. Hodinky jsou jednoduché s velkým citem pro detail a dokáží tak zaujmout na první pohled. Pouzdro hodinek je vyrobeno z prvotřídní kartáčované oceli.

Spira